O firmie

Szanowni Państwo.

Biuro Techniczno - Budowlane „GUSTAV” powstało w marcu 2013 roku. Motywem przewodnim założenia firmy, była chęć sprawdzenia się we własnym biznesie i wykorzystania mojego 33–letniego doświadczenia i długoletniej pracy zawodowej. Pracowałem najpierw jako mistrz budowy, później kierownik budowy, następnie pełniłem funkcję inspektora nadzoru.

Zajmowałem się budownictwem przemysłowym, mieszkaniowym, w tym jednorodzinnym, a także przez prawie 10 lat obiektami zabytkowymi Krakowa. Jednocześnie przez te wszystkie lata kosztorysowałem roboty remontowo-budowlane, początkowo żmudną metodą ręczną, potem kiedy pojawiły się komputery korzystałem i korzystam z programów kosztorysowych. Teraz ten potencjał i bagaż doświadczeń stoi do Państwa dyspozycji. Wykonuję także remonty i modernizacje budynków, lokali mieszkalnych, adaptacje poddaszy, strychów, aranżacje wnętrz i wysokiej jakości prace wykończeniowe.

Podchodzę poważnie do tego co robię, mogę zagwarantować wysoki i solidny poziom usług. Osobną gałęzią mojej działalności jest fotografia. Początkowo traktowana jak hobby, z czasem przerodziła się w wielką pasję. Stopniowo zmieniany i ulepszany sprzęt, obecnie jest zestawem najwyższej jakości. Pozwala wykonywać najlepsze zdjęcia w każdych warunkach. Firma „GUSTAV” jest jednoosobowa, sam jestem sobie sterem, żaglem i okrętem. Ktoś może zapytać, skąd ta nazwa? Miałem ukochanego kota. Był to wielki i majestatyczny kocur brytyjski, który niestety przedwcześnie zakończył życie. Miał na imię Gustav i teraz  występuje w nazwie i logo mojej firmy.


Jestem płatnikiem VAT, posiadam oczywiście samochód, bez problemów dojadę  w dowolne miejsce. Zapraszam i zachęcam Państwa serdecznie do korzystania z usług mojej firmy.
                                                                                                      
                                                                                                                          

    Antoni Ślęzak